Ogłoszenie

PRZECHODZIMY NA FORUM!!: www.rasta-retters.pun.pl !!!!

#1 2013-06-22 09:23:00

Creativ120

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 131
Punktów :   

INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 2013-06-22 10:06:59

2faSt4U

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 26
Punktów :   

Re: INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

hehe ciekawe, ciekawe

Offline

 

#3 2013-06-22 12:24:56

 GryZzli

MapMaker

42443140
Zarejestrowany: 2013-05-26
Posty: 113
Punktów :   

Re: INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

Jestem w lekkiej euforii !!! super program kurwa aż się nie mogę doczekać przetestowania i  obczajenia błędów !!


ZALETY:
-Lepiej niż zajebiste info o członkach
-rozbudowane funkcje.
WADY:   nie przejmuj się licznymi wadami bo w przypadku programowania jeden błąd jest jak 1% jednego sukcesu.
-niedokładnie i nieprzejrzyście rozbudowane funkcję
-kilka błędów:

1

Kod:

 WITAJ W PROGRAMIE UKAZUJACYM INFORMACJI O KLANIE

tutaj poprawnie: witaj w programie ukazujacym informacjE o klanie...

2

Kod:

"Napisz 1 by zaczac prace z programem. "

tutaj co kol wiek wpiszesz i tak zacznie się praca z programem

3
ogólnie powinno być tak, że na początek wyświetla się menu i do wyboru masz np:
1: czlonkowie
switch ( a nie rasta NR1, creativ nr:2, a potem dopiero 4: czlonek, 5:czlonek, 6:czlonek... itd   tylko tak: )
{
10:rasta
20:creativ
30:gryzzli
40: czlonek
}

2: opis czegos
3: itd..
4: itd...

4
to co się wyświetla powinno być koniecznie! (bo to jest bardzo wygodne) nie za długie, bo przewijanie paskiem jest udręczające... + dodaj (nie wiem czy to zadziała bo nie znam w 100% kodu) więcej opcji

Kod:

default: std:cout << "error, zle podana liczba" << std:endl;

, to wtedy unikniesz zamykania się programu jak jakieś neo wpiszę "a" zamiast "1"


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Offline

 

#4 2013-06-23 08:34:56

Creativ120

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 131
Punktów :   

Re: INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

Sluchaj. Nie dalo by rady z tymi czlonkami tak. Tak samo jak z tymi grami. Wpisujesz opcje gry i masz menu. Wybierasz, ale sie nie da jednej tylko pokolei sie wszystkie robią. To by było tak samo jak z członkami.
Bo masz switch. a w tym switch kolejne switch. I sie doubluje. Potem wykorzystałem if. No ale tez nic.

Kod:

default: std:cout << "error, zle podana liczba" << std:endl;

To nic nie da. Zauważ że zmienna musi być liczbą. Program nie jest poinformowany ze wystąpia litery tylko liczby.
Jak wpiszesz litery, to program nie wie co zrobić i szaleje.

Super długi kod co nie? Że też mi się chciało to pisać.

P.S. Jak ściągneliście tego informatora i załączyliście to wszystko działało? Bo RasTa nic nie kumał.
GryZzi zacznę pisać program wizualującym nasze forum. Zobaczymy czy mi wyjdzie.

Offline

 

#5 2013-06-23 11:15:47

Creativ120

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 131
Punktów :   

Re: INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

Już kapuje jak naprawić problem z tymi grami. Zastosuje potem, jak będę robić wersje 1.2v. informatora.

Offline

 

#6 2013-06-23 11:17:45

Creativ120

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 131
Punktów :   

Re: INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

GryZzi proszę, nauka pętli do-while.
http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-C++/Poziom-2 … o-while/18

Offline

 

#7 2013-06-23 19:48:32

 GryZzli

MapMaker

42443140
Zarejestrowany: 2013-05-26
Posty: 113
Punktów :   

Re: INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

nie potrzebuję nauki pętli... mówiłem, że ogarniam teorię, ale nie umiem zastosować
co do programów to ja się poddaje. Nie chcę mi się pisać czegoś z czego nikt nie będzie korzystał.
Zastanów się.... kto ci będzie takie gówniane programy ściągał? (w sensie, że nieprofesjonalne)... tak mi się wydaje.. (nie mówię tylko o twoich i moich programach ale chodzi mi o jakość wykonania. Teraz nikt nie korzysta z programów w cmd.


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Offline

 

#8 2013-06-24 16:00:49

Creativ120

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 131
Punktów :   

Re: INFORMATOR RK! JUŻ SKOŃCZONY!

A co mnie to obchodzi czy ktos sobie ściągnie czy nie. Ja to robie dla siebie, dla mojego doświadczenia. Muszę od czegoś zacząć co? A jak ktoś chce sobie to ściągnąć i korzystać to polecam, bo fajne funkcje. Albo można też wykorzystać, by każdy nowy klanowicz to ściągnął by sie dowiedział czegoś o klanie.
A co mnie kurwa wgl obchodzą twoje uwagi i te zasrane opinie? Chyba nic.
Musisz się nauczyć pętli. W teorii umiesz, to w praktyce tym bardziej. Tam masz poradnik jak wykorzystać pętle. Jeżeli nigdy nie zaczniesz z tym nauki to nigdy nie będziesz umiał zrobić programu w c++ porządnego, a ty mi tam nawijasz o programach w okienku.
Rób programy dla siebie. To doświadczenie. To taka szkoła. Czytasz, uczysz się z poradnika c++, a tak jakby zadania domowe to robisz programy. A sprawdza cie kompilator.
A jak chcę dla ciebie dobrze, to kurwa odmawiasz. Daje ci źródła w którym nauczysz się wykorzystania funkcji c++.
Teraz to se możesz. Widze że współpraca nam nie wyjdzie.

Offline

 
PRZECHODZIMY NA FORUM! WWW.RASTA-RETTERS.PUN.PL
prosze czekac.. konkursy
prosze czekac... gry Mario

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uks27katowice.pun.pl www.d2fantasy.pun.pl www.otservers.pun.pl www.heroes-lore.pun.pl www.bmw.pun.pl