Ogłoszenie

PRZECHODZIMY NA FORUM!!: www.rasta-retters.pun.pl !!!!

#1 2013-05-29 13:28:09

RasTa

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-25
Posty: 545
Punktów :   

Jak grać Stry AUG,mp5,ak-47

Witam.Granie Stry AUG,MP5 i AK-47 jest bardzo proste,wystarczy miec tylko dobrego cela ;3.
AUG-Celowac w głowe i mozna strzelac z dala bez obrazen.
MP5-Celować w głowe i mozna łatwo dobic przeciwnika.
AK-47-Celować w głowe i nie podchodzic za blizko poniewaz to bron ktora wolno strzela w porownaniu do AUG lub MP5.

Gdy strzelamy w przeciwnika w powietrzu nalezy sie klaść (przycisk "X") i wstawac i tak ciagle.Przez to wyrobimy dobrego cela oraz dobre uniki ;3

Offline

 

#2 2013-05-29 14:44:42

 GryZzli

MapMaker

42443140
Zarejestrowany: 2013-05-26
Posty: 113
Punktów :   

Re: Jak grać Stry AUG,mp5,ak-47

Powiem tak: gram w to gówno 6 lat i nigdy nie celuję w głowę, ja celuje w przeciwnika i mam kurwiste staty zawsze i bardzo się przydaje drużynie. Chce przez to powiedzieć, że celowanie w głowę przeciwnika i trafianie skuteczne jest niewykonalne poza przypadkiem kiedy przeciwnik stoi w miejscu.
To całe wstawanie i kucanie w powietrzu jest dobre ale właśnie nie dla broni automatycznych, gdyż powoduje to większy rozrzut strzału. Polecam to robić z rugerem,spasem,m79,snipera.
Ja teraz postaram się scharakteryzować niektóre bronie:
AUG- Szybkostrzelna i celna. Można walić celnie z bliska i daleka, ale obrażenia ma małe zwłaszcza jak pocisk przeleci większy dystans.
MP5- Najgorsza broń automatyczna. dobrze dobija i jest szybkostrzelna. małe damage, mała prędkość pocisków.
AK-74*-Cacuszko ma mega obrażenia jak na automat. Strzela trochę wolno, ale na dystans zabójcza.
FN-minimi- 50 ammo, szybkie pociski. Perfekcyjna broń zaporowa i do siekania noobów/botów.
m79- bez komentarza... nikt na świecie jeszcze nie zrobił dobrego poradnika dla tej broni i nikt nie zrobi. trzeba umieć tym grać.
barret- sniperka. Celna, zajebista, do campienia/defa. Beznadziejna broń do ctfów według mnie. Ale do 1v1 najlepsza.
ruger- według wielu pro najlepsza broń, według mnie druga najlepsza. 2/3 strzały i trup.
deagle- najlepsza broń według mnie. Nie opisze jej bo trzeba nią umieć grać i pierdole noobów którzy nie umieją nią grać. 2 lata nauki i powiesz.."kurwa rzeczywiście ruger gorszy".
spas-12- Dobra broń na bliskie odległości. Super combo jeden strzał+granat=trup. Trzeba umieć tym grać (celnie). na dystans do dupy, ale też się da ubić niektórych.
knife- według mnie oczywiście najlepsza broń podręczą. Jeżeli któś gra długo to wie dlaczego. A dla słabszych: "tak deagle+knife to najlepszy możliwy zestaw w tej grze na ctfy"

reszta broni ma swoje wady i zalety których nie opiszę bo każdy powinien sam do nich dojść.


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Offline

 
PRZECHODZIMY NA FORUM! WWW.RASTA-RETTERS.PUN.PL
prosze czekac.. konkursy
prosze czekac... gry Mario

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.southparkuni36.pun.pl www.cyklista.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.socjologia2010sggw.pun.pl www.f1speed.pun.pl